بيانيه دبيرخانه اديان توحيدي اصفهان در محكوميت اهانت به ساحت مقدس پيامبر اعظم(صلی الله علیه وآله)

 

به نام خدا

دين نياز اساسي بشر است و گرايش به دين و آموزه‌هاي آن در تاريخ بشريت همواره رو به فزوني بوده و به ويژه در جهان كنوني نمودي ديگرگونه يافته است. دين و انديشة‌ ديني در كنار احساسات و عواطف پاك و لطيف معنوي در تمام اديان، جايگاهي والا و شايسته دارد و بر دين‌داران و جامعة ديني است كه در پاسداشت آن بكوشند و از مرزها و حدود آن مراقبت نمايند.

بي‌ترديد موج معنويي‌گرائي و دين‌خواهي، پسند معاندان و عوامل پيدا و پنهان آنان نيست و هرازگاهي شاهد اقدامات سفيهانه‌اي براي مقابله با اديان و آموزه‌هاي ديني بوده‌ايم. اين تلاش‌ها هرچند محكوم و محتوم به شكست است، خود بيانگر شدت استيصال و درماندگي آنان در مقابل امواج دين‌گرائي است.دبيرخانه‌ اديان توحيدي، پاسداشت اركان اساسي اديان و رعايت حريم و حرمت مقدسات ديني را بر همه لازم مي‌داند و مقابله مسئولانه با هتاكان و حرمت‌شكنان را وظيفه تك‌تك مؤمنان مي‌شمارد.

دبيرخانه‌ اديان بر پايه رسالت خويش، اقدام موهن سازندگان فيلم «معصوميت مسلمانان» به ساحت پيامبر اسلام – كه درود خدا بر او باد – را به شدت محكوم مي‌نمايد و هيچ بهانه‌اي از جمله آزادي بيان را براي انجام اين‌گونه اعمال نمي‌پذيرد و از تمام مؤمنان و انسان‌هاي آزاده و نيز از دولت‌ها و مجامع حقوقي و بين‌المللي مي‌خواهد كه با اين اقدام موهن برخورد نمايند.

 

دبيرخانه اديان توحيدي اصفهان
انجمن زرتشتيان اصفهان
انجمن كليميان اصفهان
شوراي خليفه‌گري ارامنه اصفهان و جنوب ايران
دفتر تبليغات اسلامي اصفهان

برای مشاهده انعکاس خبر اینجا را کلیک نمایید.

گفتار رهبري

....

. . . .

آمار بازدید

امروز - الیوم - Today0
دیروز - أمس - Yesterday0
هفته - أسبوع - Week0
ماه - شهر - Month103
کل - جمیع - All140856

حاضرین در سایت

ما 14 مهمان آنلاین داریم